€ 16,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu lotniska w Düsseldorf 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 września 2019 04:29

Szukamy chętnych do pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu terminala lotniska. Zatrudnienie w Düsseldorf dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu terminala na lotnisku
  • do zadań należeć będzie opróżnianie koszy, mycie maszynowe podłóg, kontrola czystości toalet oraz ich sprzątanie, uzupełnianie środków higienicznych itp.

Oczekiwania:

  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dobra kondycja fizyczna
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdyscyplinowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pełne wsparcie na miejscu – pomoc w dopełnianiu formalności, sprawach z założeniem np. konta w banku czy złożeniu dokumentów po świadczenia socjalne
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • opcja podjęcia stałej pracy dla pracowników najrzetelniej wypełniających swoje obowiązki
  • przez okres trwania umowy próbnej na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie – przy przedłużeniu konieczne będzie poszukanie sobie kwatery

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie terminala na lotnisku, Düsseldorf 10/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 1285d87e263b77db

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu lotniska w Düsseldorf 2019”

  1. Jestem zainteresowany .Znam j.niemiecki.Mój nr.tel.+4915214738789