€ od 10 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech sprzątanie biur bez znajomości języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 02:43

Oferujemy zatrudnienie w Dreźnie przy sprzątaniu biur w godzinach popołudniowych i wieczornych. Niemcy praca dla Polaków od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miasto: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto/h

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie biur w godzinach popołudniowych oraz wieczornych
  • wynoszenie odpadów
  • mycie i dezynfekowanie toalet, sprzątanie pokoi socjalnych
  • przygotowywanie sal konferencyjnych, sprzątanie poczekalni, korytarzy, gabinetów
  • porządkowanie stanowisk pracy bez naruszenia rzeczy prywatnych

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • punktualność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do zadań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli zajdzie taka potrzeba

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy niemieckiej bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Jak aplikować?
Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Sprzątanie biur – praca w Niemczech, Drezno”

Nasz email:
polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 675692a961683b5

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech sprzątanie biur bez znajomości języka Drezno”

  1. witam jestem zainteresowany praca. proszę o szybki kontakt email: kjaszczuk2@gmail.com