€ do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech w markecie przy wykładaniu towaru Lubecka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubecka
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 października 2013 23:38

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla fizycznych pracowników. Możliwość zatrudnienia w markecie w Lubecku przy wykładaniu towarów, kontroli jakości ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Lubecka

Płaca: do uzgodnienia

Termin: Od zaraz

Zadania:

  • do zadań pracownika będzie należało uzupełnianie brakującego towaru na półkach w markecie.
  • Obowiązkiem będzie również kontrolowanie jakości sprzedawanych towarów- jak na przykład sprawdzanie terminu przydatności.
  • Do obowiązków należeć będzie dbanie o porządek i dobre ustawienie produktów

Wymagania:

  • swobodna zdolność porozumiewania się w języku niemieckim
  • posiadanie zagwarantowanego zamieszkania
  • motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zamieszkanie bezkosztowo
  • dodatki za pracę
  • pomoc przy zorganizowaniu formalności

Aplikacja:
Zainteresowanych tą ofertą pracy zapraszamy do aplikacji na podany poniżej adres:

  • biuro@rzkancelaria.eu

Zastrzegamy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami!

źródło:

ID ogłoszenia: 487526003a814cd2

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech w markecie przy wykładaniu towaru Lubecka”

  1. Bardzo interesuje mię ta praca posiadam obywatelstwo niemieckie.jest jeden problem nie posiadam prawojazdy.Ale kolega. ma i też by pojechalby senna.Jestesmy pracowici min nr.724043280