€ 9,50/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach jabłek, gruszek Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 września 2018 05:03

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka do zbioru jabłek i gruszek w sadzie z Cottbus. Od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech na 6 do 8 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 15

Start: od zaraz

Umowa: na okres od 6 do 8 tygodni

Zakres zadań:

  • praca w sadzie przy zrywaniu owoców – gruszek, jabłek, śliwek, pakowaniu ich do skrzynek i składowaniu w wyznaczonym miejscu
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie również wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • własna odzież do pracy
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka motywacja
  • solidność, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • sprawdzonego pracodawcę
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonych i ogrzewanych domkach

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sezonowa-zbiory 09/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 9215b9e98b644009

4 komentarze na “Od zaraz sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach jabłek, gruszek Cottbus”

  1. Dzień dobry.
    Proszę o kontakt 690 577 462
    Pozdrawiam

  2. dawid-laila na 22 września 2018 @ 12:35

    Witam. Proszę o kontakt, mieszkam w okolicy Cottbus. Jestem w stanie dojeżdżać codziennie do miejsca pracy własnym samochodem, bez potrzeby zakwaterowania . Posiadam doświadczenie przy zbiorach.Język niemiecki oraz angielski w stopniu komunikatywny. Mam również możliwość zorganizowania grupy osób które są wstanie dojeżdżać wraz ze mną. 0048 669 030 123 . Pozdrawiam

  3. Witam. Proszę dzwonić 692 390 890. Pozdrawiam

  4. michal.wojtanek na 8 października 2018 @ 00:54

    WItam. Proszę o kontakt. Znam niemiecki, mam doświadczenie.
    728 525 412
    Też pozdrawiam.