€ 9,50 euro brutto/h

Od zaraz sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka przy zbiorze winogron Walldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Walldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 września 2017 03:03

Pilnie zatrudnimy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron. Zatrudnienie w winnicy z Walldorf od zaraz dla osób bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru winogron

Start: od zaraz

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Walldorf, Niemcy

Liczba wakatów: 5

Zakres zadań:

  • praca w winnicy z Walldorf przy zbiorze winogron – ścinanie kiści i pakowanie ich
  • prace porządkowe po zakończeniu zbiorów i w trakcie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zabranie ze sobą porządnej odzieży przeciwdeszczowej
  • sumienność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra kondycja

Zapewniamy:

  • prace do podjęcia w trybie pilnym
  • umowę obowiązującą do listopada 2017
  • bezpłatne zamieszkanie
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • transport busem do supermarketów i na zakupy

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy już tylko do końca września 2017. Start pracy planowany jest od zaraz, aczkolwiek może to jeszcze ulec zmianie.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres email z tytułem maila w postaci: „od zaraz – zbiory winogron Walldorf – imię i nazwisko”

UWAGA: CV ani List Motywacyjny nie jest wymagany wystarczy napisać kilka słów o sobie w treści wiadomości.

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 51259c2c960f1b03

2 komentarze na “Od zaraz sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka przy zbiorze winogron Walldorf”

  1. zainteresowany proszę o kontakt 790 390 385

  2. Roksana1521 na 23 września 2017 @ 09:37

    Jestem zainteresowana 17682417485