€ 4500-9000 PLN/mc

Od zaraz sezonowa praca Niemcy przy kwiatach w ogrodnictwie bez języka 2021 Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 lutego 2021 02:41

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech aktualne od zaraz przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie 2021 bez znajomości języka k. Kempen – Nadrenia Północna Westfalia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: okolice Kempen – Nadrenia Północna – Westfalia – przy holenderskim Venlo

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 4500 do 9000 PLN miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie sadzenie, sortowanie oraz pakowanie kwiatów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane ale niekonieczne znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę sezonową w ogrodnictwie przy kwiatach
  • legalne warunki pracy
  • bezpłatne ubezpieczenie w Niemczech
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w wyposażonych domach jednorodzinnych z telewizją polską w pokojach
  • darmowe przejazdy pomiędzy pracą a domem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszeni są o kontakt telefoniczny, pod numerami:

  • 95 757 97 57 lub 95 757 09 90

Dzwonić można od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-kwiaty-pilne-od-zaraz-CID4-IDI9XsT.html

ID ogłoszenia: 45560167e87cd9f6

1 odpowiedź na “Od zaraz sezonowa praca Niemcy przy kwiatach w ogrodnictwie bez języka 2021 Kempen”

  1. Mariusz@82 na 20 lutego 2021 @ 17:00

    Witam aktualne jest niemcach przy kwiatach