€ Do uzg.

Od zaraz sezonowa praca Niemcy przy zbiorach pomidorów bez języka 2021 Wollup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wollup
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 czerwca 2021 02:35

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach pomidorów, papryki i jeżyn. Zatrudnienie 2021 w Wollup od zaraz także bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca oferuje zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów owoców i warzyw

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Wollup – 20km od granicy z Kostrzynem nad Odrą, Eiche pod Berlinem, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w gospodarstwie pod szklarniami – pomidorów, bakłażanów papryki, ogórków i jeżyn
  • obowiązkiem będzie pielęgnowanie, zbiory warzyw, pakowanie przy taśmie

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia przez źródło.

źródło: https://kostrzyn-nad-odra.lento.pl/praca-sezonowa-na-zbiorach-od-zaraz,10299469.html

ID ogłoszenia: 48760d1bc57952ec

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.