€ 8,50 euro brutto/h plus dodatki

Od zaraz sezonowa praca Niemcy w leśnictwie z zakwaterowaniem Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 9 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2015 00:16

Proponujemy możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla 2 Polaków. Zatrudnienie w szkółce leśnej z okolic Berlina dostępne od zaraz przy pielęgnacji roślin, ścinaniu i pakowaniu na samochód.

Stanowisko: Pracownik w leśnictwie

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: obowiązuje stawka podstawowa w wysokości 8,50 euro brutto za godzinę plus dodatki

Termin: wyjazd od zaraz (już w marcu) lub we wrześniu

Czas trwania umowy: praca do listopada 2015

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pielęgnowanie roślin.
  • Do zadań należeć będzie wycinanie roślin, sortowanie, pakowanie oraz załadunek na samochód.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego – wymóg u jednej osoby na dwie
  • dobra kondycja
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • możliwe dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • pracę tymczasową
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz wpisania aktualnych danych kontaktowych na adres:
topjob@onet.pl

źródło: http://www.praca4u.net/2-pracownikow-szkolki-lesnej-id271402.html

ID ogłoszenia: 98354f34a419290c

8 komentarzy na “Od zaraz sezonowa praca Niemcy w leśnictwie z zakwaterowaniem Berlin”

  1. praca100 na 2 marca 2015 @ 20:04

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. henryk0123 na 3 marca 2015 @ 11:45

    Jestem zainteresowany tą ofertą.Mój nr tel.697858882.Nie znam języka.Pozdrawiam

  3. mateusz-starzec na 3 marca 2015 @ 12:36

    Jestem zainteresowany ta oferta znam jezyk nie miecki posiadam doswiadczenie oraz wlasny transport i kolege ktory moglby ze mna przyjechac. moj nr telefonu 534972953

  4. bgrmubwy na 3 marca 2015 @ 23:16

    Witam jestem zainteresowany ofertą od 01.01.2014 do 31.12.2014 pracowałem we frankfurcie am main posiadam niemieckie konto bankowe ,ubezpieczenie AOK ,własny ransport mój nr.tel.739431056

  5. bgrmubwy na 3 marca 2015 @ 23:18

    Witam jestem zainteresowany ofertą od 01.01.2014 do 31.12.2014 pracowałem we frankfurcie am main posiadam niemieckie konto bankowe ,ubezpieczenie AOK ,własny ransport mój nr.tel.572-670-455

  6. modrzej99 na 4 marca 2015 @ 11:25

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy mam doswiadczenie w pracy w lesie jezyk niemiecki w stopniu podstawowym .tel 535418638

  7. daniel222222 na 13 marca 2015 @ 15:06

    Witam jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz 2 osoby.Znajomość jezyka niemieckiego w stopniu podstawowym. PROSIMY O PILNY KONTAKT TEL-785235748

  8. slawek.i123 na 15 marca 2015 @ 20:29

    Witam wraz z teściem jesteśmy gotowi do podjęcia pracy. Teść zna bardzo dobrze język niemiecki od 15 lat pracuje za granica. Posiadamy doświadczenie w pracy przy roślinach. Jesteśmy energiczni, dokładni i solidni w powierzonych dla nas obowiązkach. Oboje posiadamy auta więc dojazd z naszej strony spokojnie jest możliwy.

    kontakt
    728764645

    Pozdrawiam

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.