€ 4500-9000 PLN/mc

Od zaraz sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie bez języka przy kwiatach 2020 Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westfalia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2020 03:27

W Westfalii zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik ogrodniczy

Lokalizacja: rejon Westfalia – okolice holenderskiego Venlo, Niemcy

Pensja: 4500 do 9000 PLN

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna – sezonowa w ogrodnictwie przy kwiatach – storczykach, pelargoniach, daliach, różach, chryzantemach, wrzosach itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sadzenie cebulek, przesadzanie, kontrola nawodnienia i temperatury, przygotowywanie kompozycji, pakowanie, sortowanie, załadunek itp.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • fachowe wsparcie w zorganizowaniu wyjazdy
  • pomoc rezydenta polskojęzycznego na miejscu
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • przyjazną atmosferę
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych
  • przejazdy do pracy za darmo

Nie jest to oferta dla par ani małżeństw.

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami:

  • +48 95 757 97 57 lub +48 95 757 09 90

źródło: www.olx.pl/oferta/niemcy-kwiaty-od-zaraz-CID4-IDGX4L6.html

ID ogłoszenia: 3875fa163d1497e1