€ 13/h brutto + mieszkanie

Od zaraz sezonowa praca Niemcy w szkółce leśnej przy choinkach bez języka Neustrelitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neustrelitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2017 04:44

Szkółka leśna z Neustrelitz poszukuje od zaraz pracowników bez znajomości języka. Oferta sezonowej pracy w Niemczech w leśnictwie przy choinkach – ścinaniu i pakowaniu drzewek. Na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie w dobrych warunkach z opłaconymi śniadaniami.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do ścinania choinek

Miejsce zatrudnienia: okolice Neustrelitz, Niemcy

Zarobki: 13 euro brutto na godzinę pracy plus nadgodziny płatne +25%, dni świąteczne +50%

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • praca w szkółce leśnej z okolic Neustrelitz
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ścinanie drzewek, zabezpieczanie poprzez umieszczanie choinek w rękawach z siatki na czas transportu, a także układanie zapakowanych drzewek na pace samochodu ciężarowego
  • zadania w zależności od zlecenia mogą również dotyczyć porządkowania terenu szkółki leśnej

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi piły spalinowej
  • dostępność od zaraz aż do świąt Bożego Narodzenia
  • wytrzymałość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w komfortowych warunkach w pensjonacie z opłaconymi śniadaniami
  • przeszkolenie i wytłumaczenie na czym polegają zadania i jak należy je wykonywać
  • wysokie zarobki wypłacane na czas z opcją pobierania zaliczek
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!
Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Niemcy praca w szkółce leśnej – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 9185a114119afc14

6 komentarzy na “Od zaraz sezonowa praca Niemcy w szkółce leśnej przy choinkach bez języka Neustrelitz”

  1. proszę o kontakt
    bardzo zinteresowany proszę o nr telefonu

  2. Proszę o kontakt 724694767

  3. witam wysłałem meila moj nr to 518162576 prosze o kontakt

  4. Witam.
    Jestem zainteresowany pracą.
    603 066 553. Dyspozycyjny od zaraz