€ 7,40 euro/h brutto

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2017 przy zbiorach szparagów Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 03:49

Pilnie zatrudnimy do sezonowej pracy w Niemczech 2017 pracowników bez znajomości języka. Oferta z Fellbach aktualna od zaraz przy zbiorach szparagów na polu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Fellbach, Niemcy
Pensja: 7,40 euro na godzinę brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na zbieraniu, oczyszczaniu oraz pakowaniu szparagów
  • zadania wykonywane są bez względu na pogodę
  • konieczność wypracowywania norm godzinowych i utrzymywania dobrego tempa

Wymagania:

  • świetna sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej
  • motywacja
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność

Oferujemy:

  • pracę po 8 godzin dziennie przez 6 dni na tydzień
  • dla chętnych istnieje możliwość kupienia ciepłego posiłku za 5 euro dziennie
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w kontenerach mieszkalnych, koszt za dobę to 5 euro

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • info@fruechtle.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/2017-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-szparagow-fellbach-bez-jezyka-i-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 3758e416c90517d

1 odpowiedź na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2017 przy zbiorach szparagów Fellbach”

  1. paulina.damian na 13 kwietnia 2017 @ 11:53

    Witam, wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani oferta pracy. Prosimy o kontakt email. paulinamandarynka@wp.pl + 48726302087