€ 6-12 tys/mc PLN

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2021 bez języka przy zbiorach truskawek Jork

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Jork
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2021 01:14

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Jorku 2021 bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu. Oferta adresowana wyłącznie do kobiet!

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Wynagrodzenie: 6000 do 12000 PLN brutto miesięcznie

Lokalizacja: Osterladekop 49, 21635 Jork – okolice Hamburga, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w szklarniach przy zbiorze truskawek
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od kobiet (ze względów kwaterunkowych)
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe w Niemczech od zaraz
  • pracę w polskojęzycznym zespole
  • zamieszkanie zorganizowane na terenie firmy
  • praca w systemie akordowym
  • 6-7 dni pracujących w tygodniu
  • zatrudnienie dla kobiet

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +49 15171826313

Prosimy wyłącznie dzwonić. Na wiadomości SMS nie odpowiadamy.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-niemcy-zbior-truskawek-CID4-IDJceSb.html

ID ogłoszenia: 30560bc883c4a96f