€ 4500-9000 PLN/mc

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka przy kwiatach w ogrodnictwie k. Krefeld 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2020 02:16
  • Wygasa: 18 dni, 8 godzin

Zatrudnienie k. Krefeld dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy kwiatach. Niemcy praca sezonowa od zaraz w ogrodnictwie z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Miejsce zatrudnienia: okolice Krefeld, Niemcy

Pensja: 4500 do 9000 PLN miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca przy kwiatach – sadzenie cebulek, przesadzanie, przygotowywanie kompozycji, ścinanie, pielęgnowanie, pakowanie, sortowanie
  • obowiązkiem będzie również załadunek i rozładunek kwiatów
  • zadania wykonywane są przy pelargoniach, storczykach, daliach, różach, wrzosach itp.

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka i doświadczenie – aczkolwiek niekonieczne do podjęcia tej pracy
  • dostępność od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpłatne przejazdy z zakwaterowania do pracy
  • darmowe zamieszkanie w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • system jednozmianowy
  • fachowa opieka administracyjna

Oferta nie jest skierowana dla par i małżeństw.

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami:

  • (+48 95 757 97 57) lub (+48 95 757 09 90)

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

źródło: www.olx.pl/oferta/niemcy-kwiaty-od-zaraz-przy-granicy-z-holandia-CID4-IDErUWA.html

ID ogłoszenia: 9465f85b9244bd7a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.