€ 9,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory gruszek, jabłek Cottbus 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2020 02:50

Pilnie poszukujemy osób do zbioru jabłek i gruszek w sadzie z Cottbus. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: okolice Cottbus, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • fizyczna praca w gospodarstwie przy zrywaniu owoców twardych – jabłek, gruszek (również śliwek)
  • do zadań należeć będzie pakowanie owoców do skrzynek i składowanie w wyznaczonych miejscach

Oczekiwania:

  • posiadanie własnej odzieży do pracy
  • zaangażowanie, pracowitość
  • motywacja i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • legalną, sezonową pracę w Niemczech od zaraz
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • darmowe zakwaterowanie w ogrzewanych domkach

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: zbiory gruszek-jablek 10/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 3235f6a576b3601b

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.