€ 25 PLN/h

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech dla par przy zbiorze warzyw bez języka 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 05:10

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy zbiorze warzyw – cebuli, pietruszki, marchwi.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów warzyw

Lokalizacja: Niemcy

Pensja: 25 PLN na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym u niemieckiego rolnika
  • praca jest łatwa, polega na zbiorze marchwi, cebuli, pietruszki oraz na hali przy sortowaniu i pakowaniu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie w pracy na hali i polu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz i możliwość pozostania na miejscu do końca stycznia 2020
  • pracę dla par
  • duża liczba godzin pracy
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • brak opcji zjazdu na święta i sylwestra!

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

  • +4915211877780

Lub poprzez źródło.

źródło: www.olx.pl/oferta/niemcy-panie-do-zbioru-warzyw-od-juz-do-konca-stycznia-CID4-IDBLhLL.html

ID ogłoszenia: 2375dd18ddd1c791