€ 4500-9000 PLN +zakwaterowanie

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach bez języka ogrodnictwo 2021 Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2020 03:55

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy kwiatach k. Kempen. Zatrudnienie w ogrodnictwie 2021 bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Lokalizacja: Kempen, Niemcy

Pensja: od 4500 do 9000 PLN miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca ogrodnicza przy różach, storczykach, pelargoniach, wrzosach itp.
  • obowiązkiem pracownika będzie przygotowywanie kompozycji kwiatowych, ścinanie, sortowanie, pakowanie, sadzenie cebulek, przesadzanie itp.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie legalnej umowy
  • szybki wyjazd
  • wysokie zarobki
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • system jednozmianowy
  • przyjazną atmosferę
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych
  • bezpłatne przejazdy do pracy

Pełne wsparcie i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerami:

  • (+48957579757) lub (+48957570990)

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-kwiaty-od-zaraz-CID4-IDGX4L6.html

ID ogłoszenia: 2295feafa2465552