€ 7,20 euro brutto/h

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek w sadzie Gustrow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gustrow
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 września 2015 23:30

Sad z Gustrow poszukuje pilnie Polaków do zbioru owoców twardych – jabłek. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Lokalizacja: Gustrow, Niemcy

Zarobki: stawki akordowe 7,20 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz do 31 października

Opis stanowiska pracy:

  • Ręczne zbiory owoców twardych.
  • Pracownik ma narzucone limity zbiorów, na godzinę należy zebrać 180 kilogramów jabłek.

Wymagania:

  • mile widziane czynne prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania własnym samochodem
  • odpowiedzialność
  • brak problemów z wyrabianiem norm godzinowych
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w pracy polowej
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem

Oferujemy:

  • pracę 6 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie
  • zapewnione płatne miejsce zamieszkania w cenie 360 euro miesięcznie
  • uczciwe zatrudnienie i zarobki
  • pracę sezonową

Powyższa oferta skierowana jest do osób które nie podejmowały zatrudnienia w roku 2015.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:
praca@jeople.de z dopiskiem w tytule: Zbior jablek

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-zbiorze-jablek-id316987.html

ID ogłoszenia: 71255f6686c1e049

1 odpowiedź na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek w sadzie Gustrow”

  1. witam jestem za interesowany tą pracą wraz 2 lub 3 kolegami ,pracowałem 9 lat przy tej pracy ,prawo jazdy posiadam mój tel 604 250 084