€ 7,40 euro/h

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach tytoniu Koblencja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lipca 2015 01:34

Plantacja tytoniu zatrudni od zaraz pracownika do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach tytoniu. Oferta z Koblencji bez znajomości języka w roli operatora wózka widłowego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Koblencja, Niemcy

Zarobki: 7,40 euro/h

Czas trwania umowy: praca od ok. 20 lipca do 12 września br

Opis stanowiska pracy:

  • Praca przy zbiorze liści tytoniu oraz przewożenie ich za pomocą palet.
  • Do zadań należeć będą inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • odpowiednie uprawienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w obsłudze wózków
  • możliwość podjęcia pracy w wyznaczonym terminie
  • elastyczność godzinowa
  • pracowitość
  • posiadanie dobrych butów do pracy oraz odpowiedniej odzieży

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • przynajmniej 50 godzin pracy w tygodniu
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień w wysokości 50 euro
  • terminowe wypłacanie pensji na konto
  • płatne zamieszkanie w wieloosobowych pokojach, bezproblemowy dostęp do kuchni i łazienki, koszt to 4,95 euro/doba

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy z dopiskiem o jakie stanowisko chodzi:
niemcy@bispol.com

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zbiory-tytoniu-niemcy/

ID ogłoszenia: 63455a6d839a5558

1 odpowiedź na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach tytoniu Koblencja”

  1. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy proszę o kontakt 798 471 059