€ 9,30 brutto/h + zakwaterowanie bezpł.

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw w Dreźnie 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2017 03:15

Ciekawa propozycja sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw w gospodarstwie z Drezna. Zatrudnienie bez języka na wakacje 2017 z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Zarobki: 9,30 euro brutto/h + premie uzależnione od wydajności

Liczba miejsc: 20

Start: przełom lipca i sierpnia

Przewidywany czas pracy: 6-8 tygodni

Zadania:

Duże gospodarstwo położone w pobliżu Drezna poszukuje osób do pomocy przy zbiorach warzyw polowych – głównie kapusty, sałaty, kalafiora, cukinii. Warzywa zbierane są od rana z przerwą godziną na posiłek koło południa. Praca wykonywana jest niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy ścinaniu warzyw
  • nieprzemakalna odzież i obuwie
  • dyspozycyjność na ok 6-8 tygodni od sierpnia
  • pracowitość, dobra kondycja, pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • dobre warunki płacowe + premie dla najbardziej wydajnych pracowników
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach kempingowych położonych bezpośrednio przy gospodarstwie
  • możliwość wykupienia ciepłego posiłku w ciągu dnia (koszt ok 3 euro)
  • możliwość zatrudnienia dla grup osób, par z uwzględnieniem wspólnego zakwaterowania
  • legalna umowa bezpośrednio z niemieckim rolnikiem
  • pomoc w rozliczeniu nadpłaty podatku po skończonym kontrakcie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, aplikację w języku polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: zbiory warzyw Drezno 2017

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 972596ffbec48817

4 Odpowiedzi na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw w Dreźnie 2017”

  1. rafax_83 na 20 lipca 2017 @ 13:59

    witam jestem zainteresowany praca prosze o kontakt +48605081140 pozdrawiam

  2. Rydzard1990 na 21 lipca 2017 @ 07:26

    Witam jestem zainteresowany oferta i mogę podjąc pracę od zaraz tel: 698-438-042

  3. manekinos na 26 lipca 2017 @ 14:19

    Witam, mogę podjąć pracę od zaraz
    mój kontakt – 798160589

  4. Witam, jestem zainteresowany ofertą.
    Mój numer tel: 502 484 230