€ do ustalenia

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze kapusty

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 października 2013 01:36

Gospodarz rolny z Niemiec pilnie poszukuje sezonowych pracowników do zbiorów kapusty. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów kapusty

Gdzie: Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Praca sezonowa

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca na polu w rolnictwie polegająca na zbiorze kapusty

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • siła fizyczna i dobra kondycja
  • posiadanie praktyki przy zbieraniu kapusty
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej

Aplikacja:

  • Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prosimy o kontakt mailowy:ewelina@azdp.pl

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-w-rolnictwie-przy-zbiorach-kapusty/

ID ogłoszenia: 904524dd6eb1ca4a