€ do ustalenia

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze truskawek dla kobiet 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 8 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 maja 2016 04:59

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy zbiorze owoców miękkich – truskawek na polu. Zatrudnienie od zaraz na okres 8 tygodni głównie dla kobiet bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik do zbioru

Miejsce: Niemcy

Zarobki: obowiązują stawki akordowe

Zadania:

  • zbiór truskawek miękkich
  • wymagana duża zręczność i delikatność
  • owoce należy zbierać rozsądnie, tak aby ich przy okazji nie uszkodzić

Wymagania:

  • wysoka sprawność manualna
  • zmotywowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • ze względu na rodzaj pracy, preferujemy zgłoszenia od kobiet
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz lub od czerwca
  • zarobki ok. 900 do 1500 euro netto miesięcznie
  • w tygodniu zapewnione od 40 do 60 godzin pracy
  • liczba godzin zależy od pogody i wysypu owoców
  • zamieszkanie odpłatne zorganizowane na miejscu
  • pakiet z ubezpieczeniem, biletem i wsparciem biura na miejscu to koszt jednorazowy w wysokości 430 zł

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres:

  • niemcy@bispol.com

W nagłówku prosimy wpisać: Truskawki Niemcy

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zbiory-truskawek-niemcy-3/

ID ogłoszenia: 6895733671f6427b