€ do uzgodnienia

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech zbiory warzyw szklarniowych i na polu Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2015 03:49

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw szklarniowych i na polu. Zatrudnienie w Norymberdze dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Norymberga, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie zbierał warzywa polowe – kalafiora i kapustę oraz szklarniowe – ogórki czy papryka.
  • Osoba zatrudniona pakuje warzywa do skrzynek i przenosi we wskazane miejsce.
  • Zadania wykonywane na polu będą trwać do pierwszych przymrozków.

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność, energiczność
  • brak nałogów
  • konieczne jest zabranie ze sobą ciepłej i nieprzemakalnej odzieży

Oferujemy:

  • pracę tymczasową od zaraz
  • zatrudnienie do pierwszych przymrozków
  • pracę na pełny etat – 6 dni pracy po 8 godzin
  • zapewnione bezpłatne miejsce zamieszkanie w domu pracowniczym
  • opieka polskiego pracownika

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku wiadomości należy wpisać: „Od zaraz praca przy zbiorach warzyw, Norymberga. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-warzyw-norymberga-od-zaraz-na-polu-i-w-szklarni/

ID ogłoszenia: 605602849db4cbf

2 komentarze na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech zbiory warzyw szklarniowych i na polu Norymberga”

  1. Marcin 26 lat jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Kamilia 35 lat wraz ze znajomym jestem zainteresowana pracą przy zbiorach warzyw.
    Proszę o kontakt 608 693 134 lub pocztą
    kamilia80@vp.pl