€ do uzgodnienia

Od zaraz zbiory cukinii, dyni i kapusty ofera sezonowej pracy w Niemczech Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 października 2015 02:02

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze dyni, cukinii i kapusty. Zatrudnienie w Poczdamie dla Polaków od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorze dyni, cukinii i kapusty.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej przy zbiorach
  • brak problemów zdrowotnych
  • bardzo dobra kondycja
  • zmotywowanie
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:

  • zapewnione szkolenie wprowadzające w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zorganizowane bezpłatne zamieszkanie w gospodarstwie – w 4 osobowych kontenerach mieszkalnych
  • zatrudnienie sezonowe od zaraz

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV w języku polskim i niemieckim na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Od zaraz praca przy zbiorach warzyw, Poczdam. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-dyni-cukinii-kapusty-poczdam/

ID ogłoszenia: 156561167d928ada

1 odpowiedź na “Od zaraz zbiory cukinii, dyni i kapusty ofera sezonowej pracy w Niemczech Poczdam”

  1. Marcin 26 lat jestem zainteresowany wraz z kolegą proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl