€ 9,60/h brutto

Od zaraz zbiory jabłek sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka 2021 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: ok. 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 03:05

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości przy zbiorach jabłek. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Hamburga od zaraz – wrzesień 2021. Zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów jabłek

Miejsce zatrudnienia: okolice Hamburga, Niemcy

Pensja: 9,60 euro brutto na godzinę

Umowa: na ok. 2 miesiące

Termin wyjazdu: 7 września 2021

Umowa: do około 30 października 2021

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym i sadowniczym przy zbiorach jabłek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór stojąc na platformie lub podnośnikach koszowych
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • możliwość wykonywania pracy w różnych warunkach pogodowych
  • od jednej osoby wymagane jest prawo jazdy kat. B
  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w podobnej pracy na roli/w sadzie/gospodarstwie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • dobrą stawkę godzinową
  • zaliczki wypłacane co czwartek + reszta wypłacana na koniec kontraktu przelewem na konto pracownika
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 8 €/doba w kontenerach mieszkalnych
  • praca w wymiarze ok. 60 godzin tygodniowo
  • koszt wyjazdu to 560 PLN z biletem do Niemiec, polisą, wsparciem biura lub 180 PLN dla osób podróżujących swoim samochodem
  • na miejscu nie ma dostępu do internetu

Uwaga! konieczne jest zabranie ze sobą pościeli i podstawowych naczyń!

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 134463295 lub 782745508

lub za pośrednictwem źródła.

źródło: www.bispolhr.com/pl/oferty/zbior-jablek-niemcy_de189-21-1

ID ogłoszenia: 5996112a62337f6d

1 odpowiedź na “Od zaraz zbiory jabłek sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka 2021 Hamburg”

  1. Mariusz@82 na 19 sierpnia 2021 @ 21:48

    Witam aktualne jest praca Niemcy

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.