€ 6000-12000 brutto PLN

Od zaraz zbiory malin, jeżyn, jabłek bez języka Niemcy praca sezonowa 2021 Jork

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Jork
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 lipca 2021 03:15

Od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców malin, jeżyn i jabłek. Oferta 2021 z rejonu Jork dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów malin, później jabłek

Miejsce zatrudnienia: okolice Hamburga – Osterladekop 49, 21635 Jork

Wynagrodzenie: na akord około 6000 do 12000 PLN brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa przy zbiorze malin, jeżyn i w późniejszym okresie jabłek

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • posiadanie statusu ucznia/studenta

Oferujemy:

  • pracę w polskojęzycznym zespole – bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim
  • zatrudnienie sezonowe do podjęcia od zaraz
  • pracę na godziny lub akord w wymiarze 6-7 dni tygodniowo
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +49 1517 5967248

Prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny. Wiadomości SMS będą ignorowane

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-zbior-owocow-CID4-IDKBKSo.html

ID ogłoszenia: 41760f5b4b8d88d0