€ 9 euro/h

Od zaraz Niemcy praca fizyczna na magazynie przy komisjonowaniu Raunheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Raunheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 września 2014 00:30

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko komisjoner. Oferta pracy w Niemczech na magazynie z Raunheim przy komisjonowaniu oraz pakowaniu i innych zadaniach magazynowych.

Stanowisko: Komisjoner

Numer referencyjny: 178/KOM/DE/14

Miejsce pracy: Raunheim

Zarobki: 9 euro/h

Opis zadań:

  • Zatrudnienie odbywać się w centrum logistycznych
  • Zadania pracownika będą następujące:
  • utrzymywanie porządku na magazynie, układanie towaru na półki w odpowiednich miejscach
  • rozwożenie towaru
  • zbieranie i konfekcjonowanie towaru
  • komisjonowanie
  • sortowanie produktów
  • pakowanie
  • przygotowanie do wysyłki lub wydania

Wymagania:

  • obowiązkowo znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej B1
  • gotowość do pracy na zmiany
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy magazynowej
  • zręczność, zmysł techniczny
  • pracowitość, obowiązkowość
  • osoby mające możliwość zabrania swojego samochodu do Niemiec na czas trwania umowy proszone są o zaznaczenie tego w aplikacji

Oferta:

  • zatrudnienie odbywać się będzie na niemieckiej umowie na czas nieokreślony
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie na pół roku
  • dobre zarobki
  • liczne dodatki do stałej podstawy wynagrodzenia
  • pracownika obowiązywać będą dwie zmiany oraz praca w weekendy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  • adres kontaktowy: magazyn@gpjc.eu

Możliwy kontakt telefoniczny z naszymi oddziałami:

  • Łódź: Łódź 42 207 09 70
  • Katowice: Katowice 32 204 70 83

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-pakowaniekomisjonowanie-raunheim/

ID ogłoszenia: 2705419545c46c96