€ do uzgodnienia

Od zaraz praca w Niemczech dla mężczyzn na magazynie-chłodni Freising

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freising
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 lutego 2015 01:25

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego na magazynie w chłodni. Zatrudnienie w Freising dla mężczyzn przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: okolice Freising, Niemcy

Zarobki: wynagrodzenie do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zadania wykonywane będą w chłodni przy temperaturze ok. 7 stopni Celsjusza.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za ład na magazynie, zbieranie zamówień, przygotowywanie towarów do wysyłki

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego wymagana przynajmniej na poziomie A1 – poziom podstawowy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zgłoszenia wyłącznie od mężczyzn
  • wiek kandydatów nie powinien być wyższy niż 40 lat
  • dobra sprawność i kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • podjęcie pracy od zaraz
  • pracę dla mężczyzn
  • pracodawca zapewnia ocieplaną odzież roboczą
  • zatrudnienie na stałe
  • ubezpieczenie
  • płatny urlop na zasadach zgodnych z niemieckim kodeksem pracy
  • jeżeli zajdzie taka potrzeba możliwość zorganizowana zamieszkania blisko pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, aby wziąć udział w rekrutacji należy przesłać swoje CV koniecznie w języku niemieckim oraz zdjęcie na adres:

  • kontakt@personaldisponent.com z dopiskiem w tytule – „magazyn-chlodnia”

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/praca-od-zaraz-w-magazynie-chlodni-kolo-freisingu,863220.html

ID ogłoszenia: 26054e522577d4be