€ 1750 euro brutto/mc

Oferta fizycznej pracy w Niemczech 2017 bez języka dla par w sklepie Berlin wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 lutego 2017 01:24

Supermarket z Berlina oferuje zatrudnienie dla par przy wykładaniu towaru na półki. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2017 dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie
Miasto: Berlin, Niemcy
Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w supermarkecie na stanowisku pracownika fizycznego przy wykładaniu towarów na półki sklepowe oraz przygotowywaniu ekspozycji promocyjnych i utrzymywaniu porządku w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • mile widziane pary mobilne z własnym autem
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym – również na noce
  • zdyscyplinowanie, szybkość
  • umiejętność obsługi komputera

Zapewniamy:

  • możliwość bezpłatnego uczestniczenia w kursie językowym na platformie e-learningowej
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne w kwocie 180 euro od osoby, pary mogą być zakwaterowane razem wówczas koszt za dwie osoby wynosi 300 euro miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • pomoc na miejscu przy formalnościach oraz zaaklimatyzowaniu się

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Fizyczna praca w sklepie, Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 11358a098ef36189