€ 12,50/h +zakwaterowanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz jako żywa maskota Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2021 03:24

Od zaraz ogłoszenie tymczasowej, fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie jako żywa maskotka na dziale promocji. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – Żywa maskotka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie na dziale promocji w charakterze pracownika fizycznego na stanowisku żywej maskotki
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie wszelkiego rodzaju eventów w specjalnych strojach
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za rozdawania ulotek, zabawianie gości itp.

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie, optymizm
  • wysoka kultura osobista
  • przynajmniej 170 cm wzrostu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków

Oferujemy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • rzetelne przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia – opieka przy wizytach u lekarza, zakładaniu konta w banku itp.
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony do końca roku 2021
  • pełny etat
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie za darmo w hotelu pracowniczym, 3-5 km od miejsca zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: maskotka Berlin 10/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 43561596b8ff2e89