€ 11 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy recyklingu Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 04:53

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych do sortowania odpadów w Dortmundzie. Oferta pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka przy recyklingu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odpadów
Zarobki: 11 euro brutto na godzinę
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy recyklingu
  • pracownik odpowiedzialny będzie za sortowanie odpadów na taśmie

Oczekiwania:

  • rozwaga, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • szybkość, zwinność
  • dobra kondycja fizyczna
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • praca dla 3 osób – możliwe aplikacje również od par, grup
  • zatrudnienie na okres próbny trwający 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na lepszych warunkach dla osób które się sprawdzą
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200-300 euro miesięcznie zależnie od standardu
  • uniform służbowy oraz porządne rękawice

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca fizyczna przy recyklingu, Dortmund”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 471582d1c6b18d4b

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy recyklingu Dortmund”

  1. Marcin.Szewczyk na 20 listopada 2016 @ 21:42

    Witam.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy od zaraz.
    Posiadam doświadczenie w segregowaniu odpadów.
    Pracowałem na dziale

    – pet
    – szkło
    – zmieszane
    – makulatura.

    Posiadam wszystkie niezbędne szczepienia do wykonywania tej pracy
    Mam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą pracowitą , bez nałogów , potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jeżeli moja kandydatura odpowiada państwu uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978.8@o2.pl