€ 8,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz wykładanie towaru Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 03:09

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy wykładaniu towaru w sklepie od zaraz. Zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za uzupełnianie brakujących towarów na półkach sklepowych
  • kontrolowanie dat ważności i zdejmowanie przeterminowanych produktów
  • porządkowanie półek

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • odpowiedzialność, szybkość
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat w systemie zmianowym
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • wynagrodzenie zgodne z niemieckimi taryfami
  • premie wydajnościowe
  • pracę od zaraz
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dla chętnych możliwość zorganizowania zakwaterowania płatnego

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „wykładanie towaru na półki w sklepie, Poczdam”

Nasz email:
polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 15155d487d746f28

4 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz wykładanie towaru Poczdam”

  1. Witam. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Konrad 25 lat i Ewelina 22 lata. Prosimy o kontakt 506 163 709

  2. Jestem poważnie zainteresowany ofertą. Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Przesłałem państwu już CV z niezbędnymi danymi. Z poważaniem Arkadiusz Bogusz (aras108g@gmail.com)

  3. przemek-2008 na 25 sierpnia 2015 @ 18:19

    Witam jeśteśm bardzo zainteresowani możliwosc podjęcia pracy od 10 września przełałem państwu juz CV z niezbędnymi danymi. Z poważaniem Przemysław Pawelec (przemek-2008@o2.pl)

  4. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mam doświadczenie w podobnej pracy w Polsce. Pracę mogę podjąć od 1 października . Proszę o kontakt 796 108 329