€ 12,50 euro brutto/h + dieta

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy odśnieżaniu od zaraz Kiefersfelden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kiefersfelden
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 01:38

Od zaraz zatrudnimy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy odśnieżaniu. Zatrudnienie z Kiefersfelden dla pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Kiefersfelden, Niemcy
Wakaty: 3
Termin: od zaraz
Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy + dieta dzienna w wysokości 25 euro netto

Obowiązki:

  • typowa praca fizyczna, wykonywana na świeżym powietrzu ręcznie oraz z użyciem narzędzi maszynowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odśnieżanie parków, parkingów, podjazdów, ulic, chodników, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech za granicą od zaraz
  • brak uzależnień
  • zdolność do pracy w grupie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • jeżeli nie będzie śniegu pracodawca zapewnia inne prace – porządkowe lub wypłaca postojowe w wysokości 50 euro za dzień
  • ubezpieczenie
  • pracę na czas określony
  • zamieszkanie w pensjonacie, zapewnione w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższy adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Fizyczna praca w Niemczech przy odśnieżaniu ulic, Kiefersfelden

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-odsniezaniu-bez-jezyka-kiefersfelden/

ID ogłoszenia: 45358922a3169420

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy odśnieżaniu od zaraz Kiefersfelden”

  1. Rafi1981 na 2 lutego 2017 @ 06:02

    Witam zainteresowany odrazu proszę o kontakt obecnie jestem w krefeld Niemcy i brata ale jestem Polak 534 223 795 lub 15224270768.

  2. ArturSkorski na 6 lutego 2017 @ 14:28

    Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą, dwie osoby proszę o kontakt na nr +48794772071. Pozdrawiam:)

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.