€ 11,20 euro brutto/h + dodatki

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 września 2016 05:23

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Dreźnie dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Drezno, Niemcy
Stawka podstawowa: 11,20 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki za pracę w weekendy i po godzinach
Termin: od zaraz
Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca w firmie która zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu przeprowadzek domów, mieszkań i biur
  • zabezpieczenie rzeczy należących do klientów – artykuły dekoracyjne, szkło, odzież, dokumenty itp.
  • demontaż mebli i sprzętów
  • przewóz rzeczy na nowe miejsce i rozładunek z montażem
  • zadania będą różnić się w zależności jaki pakiet usług wybierze klient

Wymagania:

  • jeżeli będzie takie zapotrzebowanie możliwość pracy również w godzinach wieczornych w podczas weekendów
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mobilność
  • uczciwość
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • wysoka kondycja fizyczna, ostrożność
  • dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • pomoc w znalezieniu zamieszkania w Dreźnie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora we wszelkich możliwych kwestiach na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Od zaraz Niemcy praca fizyczna przy przeprowadzkach, Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 92857d60b1875067

2 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach Drezno”

  1. Jestem zainteresowany ta praca .Moj tel.
    +35377156093.Mam54 lata i jestem obeznany z taka pracą.

  2. grzes121088 na 18 września 2016 @ 18:23

    jestem zainteresowany ta praca mam 28 lat. mnie interesuje umowa i co ile zjazdy do polski bo juz mam rodzine moj tel;669441736