€ 13,50/h + zakwaterowanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy sortowaniu odpadów 2019 od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 06:08
  • Wygasa: 22 dni, 9 godzin

Zatrudnienie w Köln przy sortowaniu odpadów. Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Niemczech 2019 dla wszystkich Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Sortowacz odpadów – pracownik fizyczny

Miasto: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • sortowanie odpadów przy linii
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej i monotonnej
  • pełna punktualność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zaangażowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech do zaraz
  • pracę dla par i grup
  • pracę w przyjaznym zespole
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • solidne warunki zatrudnienia i wysokie zarobki
  • uniform służbowy
  • środki ochronne i wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Kolonia 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 8885c366b0e29357

8 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy sortowaniu odpadów 2019 od zaraz Köln”

  1. patrykkobier95 na 10 stycznia 2019 @ 10:53

    Dzień dobry można o numer kontaktowy?

  2. MateuszPamela11 na 10 stycznia 2019 @ 12:17

    JESTEM ZAINTERESOWANA PRACĄ DLA Pary!! Proszę o kontakt telefoniczny pod numer 600-010-165

  3. Proszę o kontakt telefoniczny 723764957

  4. goliat1234 na 11 stycznia 2019 @ 19:15

    Witam. Jestem zainteresowany z moją partnerką Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt . Numer tel. +48 666877360, mail japonia777@wp.pl dziękuje

  5. SEBASTIAN 90 na 11 stycznia 2019 @ 21:57

    witam jestem zainteresowany prosze o kontakt +48 728 990 981 lub gumaseba@interia.pl

  6. witam jest nas 4 mężczyzn jesteśmy w niemczech gotowi do pracy od zaraz mamy własne auto prosimy pilnie o kontakt 518978326

  7. pawelklaja na 14 stycznia 2019 @ 10:39

    Jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt pod numer tel. 511-456-372

  8. Witam czy aktualne

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.