€ 1700-1900 euro brutto/mc

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka wykładanie towaru od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 marca 2017 02:05

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech polegającej na wykładaniu towaru w sklepie. Od zaraz oferta z Dortmundu dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Dortmund, Niemcy
Termin: od zaraz
Zarobki: 1700 do 1900 euro brutto miesięcznie, stawka ustalana indywidualnie, m podstawie doświadczenia i znajomości języka

Zakres zadań:

  • pracownik dostanie pod swoją opiekę jeden dział – który będzie musiał porządkować, przeliczać i wykładać
  • do zadań należeć będzie również przygotowywanie ekspozycji, zmiany cen i miejsc produktów
  • osoba zatrudniona dba również o odpowiednią jakość produktów – obowiązkiem jest zdejmowanie z półek rzeczy przeterminowanych lub z krótką datą
  • inne zadania na magazynie – rozładunek i załadunek

Oczekiwania:

  • brak problemów z podjęciem pracy zmianowej
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • duże zaangażowanie
  • świetne zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pakiet motywacyjny
  • zatrudnienie na umowie próbnej z możliwością przejścia na stałą, niemiecką umowę o pracę
  • darmowe kursy języka niemieckiego, prowadzone a platformie e-learningowej
  • przez pierwsze 3 miesiące zamieszkanie zapewnione jest odpłatnie w cenie 200 euro, później pracownicy zobowiązani są do znalezienia sobie samodzielnych kwater

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „fizycznawsklepie/04/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 33658d6b0b23c103

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka wykładanie towaru od zaraz Dortmund”

  1. Krzysztof Murawski na 27 marca 2017 @ 10:06

    witam
    Mam 34 lata i byłbym zainteresowany państwa oferta od zaraz.Posiadam prawo jazdy kat.B,nie znam języka niemieckiego ale szybko się uczę proszę o kontakt 500575822 Krzysztof Murawski dziękuję

  2. gabriela.szkaradkiewicz na 27 marca 2017 @ 12:20

    Bardzo zainteresowało mnie państwa ogłoszenie, chętnie podejmę pracę w państwa firmie.
    Posiadam 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. W mojej wcześniejszej pracy byłam odpowiedzialna m.in. za obsługę klienta jak i wykładanie produktów na półki, sprawdzanie daty ważności produktów na sklepie jak i prace porządkowe w sklepie i magazynie.
    Jestem osobą dyspozycyjną i od zaraz mogę zacząc prace u państwa w firmie Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego CV z chęcią odpowiem na państwa pytania drogą telefoniczną lub E-mail,

    E-mail : gabriela.szkaradkiewicz@o2.pl
    Nr Telefonu :
    PL +48 669038704

  3. edyta284 na 27 marca 2017 @ 17:45

    Witam jestem zainteresowana pracą. Wysłałam cv na e-mail.
    Nr tel.: +48 600 211 713

  4. joanna30x na 28 marca 2017 @ 09:01

    Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą .Posiadam doświadczenie.
    Proszę o kontakt tel.730728401