€ 8,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka Salzgitter przy rozładunku i załadunku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Salzgitter
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 00:52

Atrakcyjne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy rozładunku i załadunku paczek kurierskich. Zatrudnienie w Salzgitter dla Polaków bez znajomości języka w centrum logistycznym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Wakaty: 1

Lokalizacja: Salzgitter, Niemcy

Nr ref.: 34/MAG/DE/16

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca fizyczna polegająca na rozładunku i załadunku przesyłek kurierskich
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez pracodawcę, np: sortowanie, zabezpieczanie paczek, itp.

Oczekiwania:

  • duża motywacja do podjęcia tego typu pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy wieczorami
  • dużą zaletą będzie znajomość język niemieckiego na poziomie nawet podstawowym

Zapewniamy:

  • pracę w godzinach wieczornych, od 17 do 1
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zgodną z niemieckimi standardami podpisanej za pośrednictwem agencji pośrednictwa pracy
  • pracę w dni robocze – od poniedziałku do piątku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 97057ba21c013102