€ 1200-1400 euro netto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka rozładunek paczek Salzgitter

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Salzgitter
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 04:34

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracownika fizycznego przy rozładunku i załadunku. Zatrudnienie bez znajomości języka w centrum logistycznym z Salzgitter dla 1 osoby.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Pensja: 1200 do 1400 euro netto miesięcznie
Miasto: Salzgitter, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na zmianie wieczornej w centrum logistycznym z Salzgitter
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy fizycznej, polegającej na rozładunki i załadunku przesyłek kurierskich

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania do pracy w Niemczech swoim samochodem
  • wysoka motywacja
  • zapał do pracy
  • możliwość pracy na zmianie od 17 do 1
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • możliwość zatrudnienia na pełny etat na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową w wysokości 8,50 euro brutto
  • pracę na podstawie umowy podpisanej z polską agencją pracy
  • wolne weekendy
  • pracę na zmianie wieczornej, w godzinach od 17 do 1

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych, prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższej strony kontaktowej:

ID ogłoszenia: 9405823dfd627d5a

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka rozładunek paczek Salzgitter”

  1. Marcin.Szewczyk na 12 listopada 2016 @ 09:54

    Witam
    Mam 38 lat
    Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy od zaraz.
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    Mógłbym podjąć pracę od zaraz.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mial kruk-1978-1978.8@o2.pl

  2. Marceli Sury na 11 stycznia 2017 @ 11:28

    jestem zainteresowany podjeciem pracy, prosze o tel. 883 671 586
    kontakt droga mail : marcelisury@gmail.com