€ 10 euro brutto/h + mieszkanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par w sklepie Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 01:16

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych również bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w sklepie z Dortmundu przy wykładaniu towaru na półki sklepowe, rozładunku dostaw i zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczna w sklepie
Miasto: Dortmund, Niemcy
Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zastępowanie pracowników stałych w sieci marketów – praca w różnych lokalizacjach na terenie miasta Dortmund
  • zadania to proste prace fizyczne, polegające na rozładunku dostaw, wykładaniu produktów na półki sklepowe, sprawdzanie dat ważności, przygotowywanie ekspozycji, porządkowanie etc.
  • inne zadania zlecane na bieżąco zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B i własne auto
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność i duża siła fizyczna
  • wytrzymałość, spostrzegawczość, dokładność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe – na okres urlopowy od zaraz do października 2017
  • przeszkolenie
  • wsparcie na miejscu przy formalnościach
  • darmowe zamieszkanie w wynajętym, w pełni wyposażonym mieszkaniu (kuchnia z lodówką, pralka, kuchenka, toaleta, bezpłatne wi-fi)
  • osoby najlepsze będą mogły w późniejszym czasie korzystać z podobnych zleceń za pośrednictwem agencji

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca fizyczna w sklepie, Dortmund”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 209593d833a290cc