€ 6300 zł miesięcznie brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla konserwatora w hotelu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2014 00:05

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech jako konserwator/złota rączka. Zatrudnienie w Hamburgu przy drobnych naprawach oraz dbaniu o tereny zielone.

Stanowisko: Złota rączka

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: 6300 zł miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w charakterze konserwatora/złotej rączki.
  • Prace naprawcze, dbanie o tereny zielone na około hotelu, koszenie traw, podlewanie.
  • Obowiązkiem będą konserwacje sprzętów oraz hotelu.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym- koniecznie, osoba którą zatrudnimy powinna płynnie porozumiewać się w języku niemieckim
  • doświadczenia w pracach budowlanych
  • motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • dobre zorganizowanie
  • spryt i niezawodność

Oferujemy:

  • dobre zarobki,
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zamieszkanie
  • możliwość wykupienia wyżywienia w hotelu
  • świadczenia niemieckie
  • początkowo umowa na okres połowy roku następnie możliwość podjęcia pracy na stałe

Aplikacja:
Akceptujemy jedynie zgłoszenia w języku niemieckim- inne będą kasowane!
CV prosimy wysłać na adres: rekrutacja@tibra.com.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/konserwator-w-hotelu-2436934.html

ID ogłoszenia: 78553d12cd4b6554

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla konserwatora w hotelu Hamburg”

  1. Mateusz Hadryan na 21 listopada 2014 @ 18:55

    witam jestem zainteresowany ofertą znam bardzo dobrze język niemiecki mam doświadczenie pracowałem przy pakowaniu owoców przez dwa lata. Mogę zacząć nawet od zaraz iż jestem na miejscu w hamburgu /
    017667184999
    bardzo zależy mi na podjęciu tej pracy