€ 1400/mc netto + zamieszkanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par sortowanie odpadów bez języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2017 01:33

Możliwość zatrudnienia w Hannoverze dla par przy sortowaniu odpadów. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy recyklingu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Hannover, Niemcy
Wynagrodzenie: 1400 euro miesięcznie netto – do ręki

Obowiązki:

  • pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku będą zajmować się ręcznym sortowaniem surowców wtórnych na taśmie
  • jest to praca w szybkim tempie ze szczególnym uwzględnieniem zasad BHP

Oczekiwania:

  • wysoka siła i dobra sprawność fizyczna
  • punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • przestrzeganie zasad BHP oraz regulaminu wewnętrznego
  • zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej
  • brak uczuleń czy alergii

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w zadania
  • pracę na stałe
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na cały okres zatrudnienia
  • świadczenia socjalne
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę
  • odprowadzanie wszelkich składek i opłacanie podatku

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: fizyczna-sortowanie-odpadow/03/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-sortowanie-odpadow-bez-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 69658b70bb90dbc1

7 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par sortowanie odpadów bez języka Hannover”

  1. Bartek Paulina na 3 marca 2017 @ 07:51

    Jestesmy zainetersowani prosimy o kontakt +48609 446939 +48 534 864051
    paulina1810.93@o2.pl bedi-88@o2.pl

  2. Janek1992 na 6 marca 2017 @ 11:56

    Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć i w/w oferta pracy jest aktalna jeżeli tak chciałbym uzyskać wszelkie informację dalszej oferty.
    Mianowicie czy wyjazd jest w własnym zakresie i jak do kiedy jest czas by dotrzeć do Niemiec.
    Obecnie mam lat 25 jestem osobą silną fizycznie bez żadnych przeciw wskazań nie mam alergii i jak nie posiadam statutu uczenia się. Posiadam również uprawnienia na wózek widłowy z językiem niemieckim doświadczenie mniej niż rok jeżeli będzie potrzebne. Chciałbym również się dowiedzieć czy oferta jest skierowana dla par. Wszelkie informację proszę kierować pocztą elektroniczną i jak pod numer telefonu 796479242

  3. klaudiasieja na 7 marca 2017 @ 21:48

    Jestesmy zainteresowani wraz z chłopakiem prosimy o kontakt 516178382

  4. Marcin.Szewczyk na 9 marca 2017 @ 11:01

    Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy.
    Mógłbym podjąć pracę u państwa od zaraz.
    Posiadam niezbędne szczepienia do wykonywania tego rodzaju pracy , oraz aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Pracowałem na dziale :

    – szkło
    – pet
    – makulatura
    – zmieszane

    Jestem osobą zdyscyplinowaną , pracowitą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jeśli spełniam oczekiwania pracodawcy uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978.8@o2.pl

  5. Dzień dobry moja poczta o2.pl nie umie znależć waszego adresu emili Jestem gotowy do podjęcia tej pracy od zaraz mam 4 letnie doświadczenie przy tej pracy Tomasz Paleczek +48532625745

  6. Jestem Zainteresowany wasza oferta pracy , pracowalem juz na podobnym stanowisku w polsce. Prosze o kontakt 601-698-032 Lub na e-maila titanum_1993@tlen.pl

  7. czarna970709 na 15 marca 2017 @ 20:20

    Wysłaliśmy swoje CV na podany przez Państwa email. Pozdrawiam.