€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla pracownika lotniska Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 maja 2014 23:06

Zatrudnimy pracownika fizycznego do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie na lotnisku w Monachium przy obsłudze bagażowej- wyładunek, załadunek, pakowanie, transport wewnętrzny.

Stanowisko: Pracownik obsługi lotniska

Miejsce zatrudnienia: Monachium

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy transporcie bagaży.
  • Praca polegać będzie na załadunku lub rozładunku bagaży z luków samolotów, transport ich i rozładunek na taśmy bagażowe.
  • Praca wymagać będzie korzystania ze środków transportu i obowiązkowo obsługi urządzeń do odprawy.
  • Do zadań należeć będzie współpracowanie ze wszystkimi służbami lotniskowymi

Oczekujemy:

  • obowiązkowa jest dobra znajomość języka niemieckiego, pracodawca wymaga znajomości przynajmniej na poziomie B1
  • dokładność, pracowitość, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • dobra sprawność i siła fizyczna
  • wysoka uczciwość i motywacja
  • spostrzegawczość
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności oraz bezwzględna uczciwość
  • atutem będzie możliwość przyjechania do pracy w Niemczech własnym samochodem

Oferujemy:

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem, składkami i możliwością korzystania ze składek
  • szkolenie przed podjęciem pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • dobre zarobki
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Poprzez maila: praca.niemcy@workservice.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-obslugi-lotniska-obsluga-bagazowa-2350503.html

ID ogłoszenia: 462537f17b90fe8e