€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla pracownika porządkowego Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 września 2014 03:06

Stacja paliw z Hamburga zatrudni pracownika fizycznego przy sprzątaniu. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób z doświadczeniem. Specyfika pracy wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik porządkowy na stacji paliw

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za prace porządkowe na stacji, usuwanie plam z paliwa
  • Do zadań należeć będzie używanie myjki ciśnieniowej.
  • Wszelkie prace przy sprzątaniu toalet, wynoszenie śmieci.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy z myjką ciśnieniową
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • możliwość wyjazdu na dłużej
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferta:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • praca po ok 10-12 h dziennie
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie oraz składki
  • legalne zatrudnienie
  • możliwość pracy również w weekendy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-porzadkowy-na-stacji-paliw-niemcy-2495596.html

ID ogłoszenia: 54854070fce822d7

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla pracownika porządkowego Hamburg”

  1. Mateusz Hadryan na 21 listopada 2014 @ 18:53

    witam jestem zainteresowany ofertą znam bardzo dobrze język niemiecki mam doświadczenie pracowałem przy pakowaniu owoców przez dwa lata. Mogę zacząć nawet od zaraz iż jestem na miejscu w hamburgu /
    017667184999
    bardzo zależy mi na podjęciu tej pracy