€ 8,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie bez języka komisjonowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nadrenia Północna
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 03:22

Magazyn z Nadrenii Północnej poszukuje chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku komisjonera. Oferta bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Nadrenia północna

Nr. Ref.: MG/02/15/PT/N

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do wszystkich prac magazynowych.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie zamówień i komisjonowanie towarów.
  • Pracownik zebrany towar będzie układał na paletach.
  • Konieczne jest w tej pracy użycie skanera ręcznego oraz obsługiwanie wózków widłowych.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnej licencji na wózki widłowe
  • sumienność, obowiązkowość
  • duże zaangażowanie
  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • zaletą będzie prawo jazdy i własny samochód
  • punktualność, poważne podchodzenie do obowiązków
  • obowiązkowość
  • możliwość pracy w systemie 3-zmianowym
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • pracę zgodną z niemieckim prawem pracy
  • wynagrodzenie w wysokości 8,50 euro brutto za godzinę, zmiana nocna premiowana jest plus 20 % stawki
  • dodatki za wydajność
  • zorganizowana kwatera
  • pomoc na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 13654d2a5e03a6a5

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie bez języka komisjonowanie”

  1. witam jestem gotów podjac sie pracy mam doświadczenie na podobnym stanowisku prosze o kontakt 516294554

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.