€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie w Kolonii pakowanie, zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 czerwca 2014 02:22

Magazyn z Kolonii poszukuje pracowników fizycznych przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i obsłudze wózka widłowego. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Zadania fizyczne na magazynie.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie zamówień.
  • Pracownik będzie operował wózkiem EPT

Oczekiwania:

  • posiadanie własnego auta
  • możliwość podjęcia pracy na pół roku
  • umiejętność posługiwania się w języku niemieckim w stopniu dobrym
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • możliwość przyjazdu do pracy na pół roku
  • licencja na wózek typu EPT

Oferta:

  • dobre zarobki
  • wsparcie polskojęzycznych współpracowników
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie-koszt miesięczny to ok 50 euro

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila z CV oraz klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych na adres: [ogłoszenie wygasło]

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-id222985.html

ID ogłoszenia: 3025385c583bab74