€ 10 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech na myjni od zaraz bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 maja 2016 04:55

Zatrudnimy od zaraz 2 pracowników fizycznych bez znajomości języka na myjni samochodowej w Berlinie. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy myciu i sprzątaniu pojazdów.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę oraz dodatkowo prowizja od każdego, umytego samochodu

Opis stanowiska pracy:

  • praca wykonywana będzie dla myjni samochodowej mieszczącej się na parkingu podziemnym centrum handlowego
  • pracownik będzie zajmował się myciem i sprzątaniem samochód w czasie kiedy klient robi zakupy lub korzysta z usług proponowanych przez galerię handlową – siłownia, restauracje, salon spa
  • zadania polegają na kompleksowym myciu karoserii i czyszczeniu wnętrz pojazdów

Oczekiwania:

  • dobry stan zdrowia
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • energiczność, wysoka uczciwość
  • dobre zorganizowanie
  • brak nałogów
  • wytrzymałość

Zapewniamy:

  • praca w terminie od czerwca do końca września 2016
  • samodzielne stanowisko pracy
  • zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • dużą liczbę godzin pracy

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej, Berlin. Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 5825733b5af71375

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.