€ 9 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka na myjnii Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 października 2015 02:55

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie na myjni samochodowej z Hamburga od zaraz przy myciu i sprzątaniu samochodów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Start: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za umycie i wysprzątanie samochodów klientów
  • w zależności od wybranego przez klienta pakietu praca może polegać na myciu, polerowaniu, odkurzaniu, praniu tapicerki, odpowiedniej konserwacji plastików

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka uczciwość, odpowiedzialność
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • energiczność
  • odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość zatrudnienia na stałe po uprzednim przejściu okresu próbnego
  • premie i dodatki np. od każdego umytego auta
  • praca na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: „pracownikmyjni/11/15″ należy przesłać mailowo z CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-myjnia-samochodowa-bez-jezyka-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 2335627a15425773

3 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka na myjnii Hamburg”

  1. Jestem paulina jestem gotowa podjac prace od zaraz 721776720

  2. Witam jestem chętny podjąć prace od zaraz na myjni Pozdrawiam
    663 787 706

  3. rafal.skonieczka@o2.pl na 25 stycznia 2016 @ 10:40

    Dzindobry, mam 48 lat jestem zdrowy i sprawny fizycznie jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy prosze o kontakt email rafal.skonieczka@o2.pl lub tel 787353112