€ 12 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka przy przeprowadzkach Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 marca 2016 04:23

Oferujemy zatrudnienie w Bawarii dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy przeprowadzkach. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób sprawnych fizycznie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie demontażem mebli a także zabezpieczeniem ich przed transportem
  • rozsądne umieszczenie towaru na pace samochodu, tak aby nie uległ zniszczeniu
  • rozładunek rzeczy na miejscu i pomoc w montażu we wskazanych przez klientach miejscach
  • rozpakowywanie innych rzeczy nie wymagających montażu

Oczekiwania:

  • siła i wytrzymałość fizyczna
  • dbanie o rzeczy klienta – przywiązywanie szczególnej uwagi do zabezpieczenia towaru
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.C
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • krótkie szkolenie wprowadzające
  • wsparcie pracownika z Polski
  • uczciwe zarobki
  • regularnie wypłacaną pensję
  • stabilne warunki zatrudnienia

Jak aplikować?
Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Praca Niemcy fizyczna przy przeprowadzkach, Bawaria”

Nasz email: polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 10956ef321a09b5f