€ 2600 +zakwaterowanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka sortowanie odpadów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 października 2021 02:29

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie w Hamburgu także bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 2600 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracodawca zapewnia przeszkolenie pracownicze oraz przydział odpowiedniej odzieży w pierwszych dniach
  • do zadań należeć będzie sortowanie odpadów przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • samodzielność, solidność, odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość, sumienność i przykładanie się do obowiązków
  • motywacja, zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy niemieckiej
  • przyjazny zespół i rodzinną atmosferę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • środki ochrony osobistej
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia
  • pomoc koordynatora Polaka
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie na miejscu w dobrych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Hamburg 2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.com

ID ogłoszenia: 96161782c592286a