€ 9,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka wykładanie towaru w sklepie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2016 01:08

Oferujemy zatrudnienie w supermarkecie z Kolonii od zaraz dla pracowników fizycznych przy wykładaniu towaru. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Czas trwania umowy: do czerwca 2016

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wykładanie produktów na półki sklepowe
  • kontrola jakości towarów dostępnych na półkach
  • porządkowanie produktów
  • przyjmowanie dostaw
  • w niektórych przypadkach przygotowywanie wystaw tematycznych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych prac

Zapewniamy:

  • niemiecka umowa o pracę na 6 miesięcy
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia, również w kwestii zorganizowania zakwaterowania odpłatnego na miejscu
  • wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, należy zatytułować: “fizycznawsklepie/12/15” i przesłać na podany poniżej adres kontaktowy:

Leiharbeiter@solution4u.com

Konieczne w aplikacji jest dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych!

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-wykladanie-towaru-od-zaraz-sklep-w-kolonii/

ID ogłoszenia: 442569e41ea72007

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka wykładanie towaru w sklepie”

  1. rafal.skonieczka@o2.pl na 25 stycznia 2016 @ 09:27

    Dziendobry, Mam 48 lat jestem zainteresowany panstwa oferta pracy.Jestem osoba bez nalogow dyspozycyjna, i sprawna fizycznie. Zgadzam sie na przetwarzanie moich danych osobowych.

  2. Pawel Libigocki na 25 lutego 2016 @ 15:02

    Jestem bardzo zainteresowany ta oferta pracy i prosze o Kontakt 01578/22/70/343