€ 5 euro netto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla par w rolnictwie z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 02:39

Gospodarstwa rolne poszukują Polaków do fizycznej pracy w Niemczech. Oferta skierowana do par jako pracowników gospodarczych w rolnictwie. Oferta od zaraz dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: całe Niemcy

Zarobki: 5 euro netto/h

Obowiązki:

  • Praca w gospodarstwach rolnych na terenie całych Niemiec.
  • Do zadań należeć będą prace fizyczne takie jak:
  • opieka nad zwierzętami- karmienie, dojenie, sprzątanie pomieszczeń,
  • obsługiwanie maszyn gospodarczych- traktora,
  • prace polowe- zbiory, przygotowanie pola pod uprawy, nawadnianie
  • pomoc przy ogólnych pracach gospodarczych, naprawy, prowadzenie domu,

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • ogłoszenie dla par
  • doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym
  • posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferta:

  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie oraz wyżywienie
  • zarobki w wysokości 5 euro na czysto

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV na adres: praca.niemcy2013@wp.pl w w tytule wpisując: rolnictwo

Ze względu na to, iż ogłoszenie jest dla pa prosimy o wspólne aplikacje

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-gospodarczy-mile-widziane-pary-malzenstwa-rodzenstwo-itp-2466120.html

ID ogłoszenia: 51553f0be83cbb72